14:32, 06 Червня 2024

До волинських рятувальників приїхали польські колеги

Місто Луцьк відвідала делегація Державної пожежної служби Західнопоморського воєводства.

Про це повідомляють рятувальники на своїй сторінці у “Фейсбук”.

У рамках візиту делегація зустрілися з керівництвом Головного управління та обговорили участі українських рятувальників у міжнародних навчаннях “Маневри Хойна 2024” в Польщі, де українські рятувальники виступатимуть, як інструктори.

Навчання проходитимуть у Республіці Польща з метою обміну досвідом щодо відпрацювання навичок з ліквідації пожеж у важкодоступних приміщеннях, евакуації постраждалих, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, відпрацювання взаємодії підрозділів державної пожежної служби та добровільної пожежної охорони.

Під час зустрічі польські вогнеборці вручили першому заступнику начальника ГУ ДСНС області Сергію Демидюку нагрудний знак Добровільної пожежної служби Західнопоморського воєводства «Зразковий пожежний» за розвиток партнерських відносин між пожежно-рятувальними підрозділами Західнопоморського воєводства Польщі та Волині.

Очільник волинських рятувальників Миромлав Демʼянчук вручив памʼятний подарунок польським вогеборцям-добровольцям, а також Ользі Шворак за внесок у розвиток двосторонньої співпраці між ДСНС Волині та польськими колегами.

Почесну грамоту ДСНС України вручили співробітнику Аварійно-рятувального загону Сергію Назарчуку за мужність та самовідданість при виконанні службових обов’язків в умовах воєнного стану.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: