14:03, 25 листопада 2022

До волинських «Пунктів незламності» звернулися понад 800 осіб

Мобільні Пункти незламності ДСНС Волині працюють цілодобово – за добу до них звернулось за допомогою понад 800 чоловік, до пожежно-рятувальних підрозділів – майже дві сотні.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Волинські рятувальники забезпечують функціонування десяти мобільних Пунктів незламності (наметів), які встановлені для якнайшвидшої та ефективної допомоги громадянам.

Зокрема, у Луцьку вчора розпочали діяльність додаткові два пункти – на проспекті Відродження (біля ліцею № 23) та на бульварі Дружби Народів біля (ЖКП № 2), у Ковелі відкрили Пункт незламності у районі «Сільмашу» (біля 11 садочка).

«Дорослі громадяни та юнаки, як правило, підзаряджають електронні засоби зв’язку – струм вироблять генератори, що встановили рятувальники. Багато хто з людей приносить подовжувачі з собою – люди само організовуються і допомагають таким чином один одному.

У наметах тепло – працюють обігрівачі або теплові пушки, можна випити чаю чи навіть кави.

У наметах встановлені вогнегасники та засоби надання медичної допомоги, розповсюджені листівки з правил безпеки та порядку дій на випадок зникнення електропостачання, водопостачання, зникнення зв’язку тощо.

Найменші відвідувачі мають можливість погратися м’якими іграшками «Тигреня-рятувальник», а підлітки з цікавістю знайомляться з пожежно-рятувальним обладнанням спеціальної техніки служби 101.

Бережімо один одного. Тримаймося!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: