22:45, 15 Липня 2022

До Володимира привезли чергову допомогу для військових

15 липня у Володимирі побував голова Волинської обласної ради Григорій Недопад. У межах робочого візиту очільник облради відвідав Володимирську міську раду, військову  частину 14-ї ОМБр та виробничі потужності ТзОв «Гербор-Холдинг».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На зустрічі у кабінеті міського голови Ігоря Пальонки, в якій також узяли участь депутати обласної ради Ярослав Матвійчук, Андрій Бокоч, Валентин Кошельник та Юрій Сиротюк обговорили фінансування ремонтних робіт в укриттях закладів освіти обласного підпорядкування та про облаштування поселення для внутрішньо переміщених осіб.

Далі делегація вирушила у місце розташування 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого, де Григорій Недопад вручив заступнику командира ключі від санітарного автомобіля PEUGEOT Boxer. Уже невдовзі автомобіль «швидкої», начинений медикаментами, приладами для надання першої медичної допомоги і санітарними ношами, а також іще один бус з автомобільними шинами та моторною оливою вирушать до захисників.

Опісля делегація побувала на підприємстві «Гербор-Холдинг», де його керівник Олег Борбелюк провів невелику екскурсію виробничим цехом, який через війну нині працює лише на 20 відсотків своєї потужності. Під час зустрічі  домовилися про ліжечка для сиріт, які передасть меблева фабрика для дитячого будинку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: