09:09, 11 Лютого 2020

До української «Книги успіхів» увійшли історії про досягнення волинських громад

Асоціація міст України презентує чергову збірку «Книга успіхів». У цей випуск увійшло близько 80 історій із яких три – волинські.

Про це інформує Волинське регіональне відділення Асоціації міст України.

Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Видання – квартальна збірка прикладів успіхів громад у результаті децентралізації фінансів і повноважень. Публікація демонструє позитивний вплив реформ на життя людей та розвиток громад. Збірка буде корисною практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та всім зацікавленим у темі реформування місцевого самоврядування.

«У цей випуск книги успіхів увійшло близько 80 історій, які на конкретних прикладах доводять позитивний вплив реформи з децентралізації на життя громад та зростання їх добробуту. А отже, країна рухається у правильному напрямі, передаючи на рівень місцевого самоврядування більше повноважень та ресурсів. І цих досягнень у жодному випадку не можна втратити, адже спроможні громади – це запорука сильної держави», – говорить виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

До речі, до цієї збірки потрапили і волинські історії про: модернізація системи центрального опалення у Луцьку в межах спільного проекту Луцької міськради та  Європейського банком реконструкції та розвитку;  завершення реалізації проєкту з освітлення вулиць у населених пунктах Самарівської ОТГ та медичні послуги у Прилісненській ОТГ, які стають ближчими до людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: