15:29, 15 Жовтня 2020

До попереднього списку виборців включили понад 152 тисячі лучан

Відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, відділ ведення Державного реєстру виборців 13 жовтня передав попередні списки виборців дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

До попереднього списку виборців увійшло 152 300 виборців міста Луцька.

Ознайомитися із попереднім списком виборців в приміщенні дільничної виборчої комісії можна вже з 14 жовтня. Дільничні виборчі комісії мають доставити іменні запрошення кожному виборцю не пізніше 15 жовтня.

Подати заяву про уточнення попереднього списку виборців до відділу ведення Реєстру виборців або ж до дільничної виборчої комісії можна не пізніше, ніж за п’ять дів до дня голосування – до 19 жовтня включно. Адміністративний позов до суду про уточнення списку виборців може бути поданий не пізніше, ніж за два дня до дня голосування – до 22 жовтня включно.

Заяву до відділу можна подати як особисто, так і за допомогою інтернет-ресурсу. Заява в електронному вигляді створюється шляхом заповнення виборцем відповідної форми на веб-сайті Державного реєстру виборців із застосуванням кваліфікованого електронного підпису у “Кабінеті виборця” у закладці “Заяви, запити”.

Перевірити правильність внесення своїх персональних даних до бази даних Державного реєстру виборів можна і за допомогою інтернет-ресурсу “Кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців.

Інформують, що для забезпечення зручності звернень громадян відділ ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради працює у жовтні у святкові та вихідні дні з 9:00 до 17:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: