14:54, 11 Липня 2019

До місцевих бюджетів Волині за перше півріччя 2019 року надійшло понад два мільярда гривень

За підсумками першого півріччя 2019 року податкові надходження місцевих бюджетів Волині подолали 2 мільярдний рубіж.

Про це повідомили секторі комунікацій  ГУ ДФС у Волинській області.

Упродовж січня-червня 2019 року місцеві бюджети Волині отримали 2 мільярди 186 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Це на 21,7 відсотка більше, ніж у першому півріччі минулого року.

Про це учасників наради у Волинській ОДА поінформувала начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

«Бюджетні призначення із доходів місцевих бюджетів, передбачені розписом, в області виконані на 107,7 відсотка. Варто відзначити, що великі платники податків, які перебувають на обліку у Офісі великих платників і його територіальних підрозділах, сплатили до обласного бюджету 9,6 мільйона гривень податку на прибуток, що на 0,4 мільйона гривень більше  минулого року», — звернула увагу учасників заходу керівник волинських фіскалів.

Начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук поінформувала про позитивну динаміку надходжень основних бюджетоутворюючих платежів місцевих бюджетів.

«Завдання з основних бюджетоутворюючих платежів місцевих бюджетів перевиконали. Зокрема, з податку на доходи фізичних осіб на 105,2 відсотка, єдиного податку — на 111,3 відсотка, податку на майно — на 117,4 відсотка», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: