13:32, 31 Травня 2018

До Луцька їде благодійна вистава «Оскар та Рожева Пані»

У Луцьку покажуть виставу «Оскар і рожева пані» за відомим твором Шмітта про невиліковно хворого хлопчика, у якій зіграла Ірма Вітовська.

Про це повідомляють організатори.

“Оскару всього десять, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя… Попереду 12 днів зневіри і розпачу… Якби не одна дивакувата жінка у безглуздому рожевому костюмі… Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама”, – кажуть організатори.

Театральний арт-проект “Оскар і Рожева Пані” – спроба достукатись до найзаскорузліших сердець через емоційну історію наповнену болем і вірою.

Цей благодійний проект об’єднав творчі зусилля митців з різних міст та різних театрів.

Актриса Ірма Вітовська, режисер Ростислав Держипільський, гурт “Океан Ельзи”, художник Андрій Єрмоленко, балетмейстер Ольга Семьошкіна та актори Івано-Франківського театру імені Івана Франка доклали зусилля, аби вистава стала не лише творчою подією, а також приводом до вирішення значущої соціальної проблеми – створення в Україні доступної системи паліативної допомоги для тяжко хворих дітей.

Показ вистави відбудеться 5 червня у Волинському академічному театрі імені Т. Г. Шевченка (Театральний майдан, 2). Початок – о 19:00.

Квитки можна придбати онлайн.

Партнер проекту – “Tikhonov сoncert and event agency”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: