11:38, 10 Березня 2023

До Луцької райради із гуманітарною місією завітала американська волонтерка

До Луцької районної ради вкотре із гуманітарною місією завітала американська волонтерка Харбір Бхатія – представниця міжнародних організацій IK Onkar Bridges, Sikhs for All та Rotary Club of Santa Clara, які надають гуманітарну допомогу українським біженцям за кордоном та внутрішнім переселенцям в Україні.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької райради.

Цього разу Харбір побувала у Харкові, Києві та Луцьку.

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук разом із Харбір Бхатією та губернатором «Ротарі Україна» Віталієм Леськом відвідали у Луцьку взуттєву фабрику «Kadar» та секцію художньої гімнастики у ДЮСШ № 3.

«Попри війну в Україні розвивається економіка, створюються нові робочі місця, люди мають роботу та сплачуються податки. Саме в такий спосіб бізнес робить свій вклад у перемогу та підтримку ЗСУ. Крім того, завдяки нашим військовим, які дають відсіч ворогу, наші діти мають можливість навчатися та відвідувати гуртки», – наголосив голова райради Олександр Омельчук.

Співвласник взуттєвої фабрики «Kadar» Олег Савков під час екскурсії виробничими площами наголосив, що бізнес в Україні постраждав від війни, тож зараз на часі для усіх виробників – пошук нових ринків збуту за кордоном.

Харбір Бхатія розповіла, що під час її поїздки у Харків вона на власні очі побачила, які руїни лишає після себе «русскій мір».

В знак подяки за гуманітарну допомогу та підтримку України голова районної ради подарував Харбір Бхатії унікальну поштову марку та ексклюзивне видання драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» українською та польською мовами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: