13:58, 14 листопада 2019

До Луцька завітали депутати міських рад із Запоріжжя та Бердянська

14-15 листопада у Луцьку перебуватимуть депутати міських рад з Південно-Східної України, аби обмінятися досвідом з колегами.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Візит відбувається у рамках програми USAID та Міжнародного республіканського інституту для депутатів місцевих рад.

14 листопада у департаменті “Центр надання адміністративних послуг” з ними зустрілися перший заступник міського голови Григорій Недопад, депутати міської ради Сергій Шкода та Юрій Безпятко, директор департаменту економічної політики Борис Смаль, начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Надія Коленда.

“Завдяки співпраці із USAID маємо можливість вивчати досвід, ділитися своїми напрацюваннями та успіхами із колегами з різних міст України. Самі ж переймаємо позитивні приклади у європейських країнах, що територіально наближені до нас. Під час візиту ви ознайомитесь не лише з успішно реалізованими проєктами в рамках співпраці з НЕФКО, підтримки ОСББ, а й відчуєте атмосферу середньовічного Лучеська, адже історична складова — це теж предмет гордості нашого міста”, – сказав перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Після короткого знайомства заступник директора департаменту економічної політики, начальник відділу інвестиційної політики Сергій Омельчук коротко розповів про основні здобутки Луцька, переглядаючи з присутніми презентацію “Луцьк відкритий для інвестицій”.

За його словами, цьогоріч сталася важлива подія у житті нашого міста: відбувся процес приєднання до Луцька навколишніх сіл: Прилуцького, Дачного, Жабки та Сапогового, утворення Луцької міської територіальної громади. Тепер площа Луцька становить 71 кв. км. Завдяки приєднанню сусідньої громади з’явилися нові можливості та перспективи спільного розвитку, над якими зараз ведеться активна робота.

Також Сергій Омельчук розповів про промисловий та інвестиційний потенціал нашого міста.

За час перебування в Луцьку депутати міських рад із Запоріжжя та Бердянська ознайомляться з роботою Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку, оглянуть роботу модернізованих котелень та нової котельні на біопаливі по вулиці Боженка, реалізацію енергозберігаючих заходів у бюджетних закладах міста.

Також гості міста побувають на полігоні твердих побутових відходів у селі Брище та на новій сміттєсортувальній лінії по вулиці Трункіна у Луцьку, ознайомляться із заходами термомодернізації ОСББ на реальних прикладах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: