15:00, 24 Жовтня 2019

До кінця року у Луцьку планують відремонтували 36 ліфтів

Питання про стан роботи ліфтів у житлових будинках міста розглядали сьогодні, 24 жовтня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Як повідомила в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Надія Коленда, станом на сьогодні у багатоповерхівках міста відремонтували та здали в експлуатацію 76 ліфтів. Ще 36 ліфтів потребують ремонту до кінця 2019 року. 18 ліфтів уже зупинили на ремонт, ще 22 до кінця року будуть зупинені позапланово. Тож в рамках перерозподілу бюджету необхідно передбачити 1 млн. 600 тис. грн до кінця жовтня, аби провести ремонт тих ліфтів, які уже зупинені. А до кінця року необхідно передбачити ще 2 млн. 800 тис грн, аби відремонтувати решту ліфтів. Тож депутати ухвалили проєкт рішення, у якому рекомендували передбачити 1 млн. 600 тис грн, з міського бюджету для невідкладного ремонту зупинених ліфтів.

Також депутати розглянули низку звернень громадян та підтримали проєкти рішень щодо затвердження Статутів деяких комунальних підприємств у новій редакції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: