22:44, 21 Лютого 2023

До Боратинського ліцею завітали канадські партнери

Канада — надійний партнер України, щира дружба і плідне співробітництво з цією країною має багаторічну історію. Останній рік ще дужче зміцнив наші міжнародні зв’язки, адже Канада — одна з держав-лідерів з підтримки України у більшості сфер. Днями співпрацю у сфері освіти з канадськими колегами обговорювали представники Боратинського ліцею.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

В червні 2022 року підписано угоду про співпрацю Боратинського ліцею та Шкільного району № 62 Провінції Британська Колумбія, що у Канаді. В рамках цієї співпраці Боб Бекет та Раві Пармар, представники управління шкільної ради, відвідали ліцей, щоб передати листи від учнів та поспілкуватися із старшокласниками. Вони цікавилися життям дітей і викликами, з якими вони стикаються у воєнний період.

Директорка ліцею Світлана Торбик познайомила гостей із закладом та особливостями організації освітнього процесу. Під час зустрічі місцева майстриня Наталія Бугай провела майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, щоб гості змогли краще пізнати та зануритися в українську культуру. А учні самостійно підготували та подарували іноземцям патріотичні сувеніри. Подальші кроки та форми співпраці обговорюватимуть вже онлайн із керівником Відділу освіти Скотом Стінсоном.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: