17:37, 10 Грудня 2019

До 18 грудня у транспорті Луцька можна розраховуватись готівкою та картою

До 18 грудня у автобусах та тролейбусах, де встановили валідатори, можна буде розраховуватися електронними картками та готівкою.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Сьогодні, 10 грудня, під час позачергового засідання виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.11.2019 № 712-1 “Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги у м. Луцьку”.

Начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що сьогодні запрацював мобільний додаток. Лучанам необхідний час для його завантаження, налаштування та ознайомлення з роботою. Саме тому, за його словами, пропонується надати можливість до 18 грудня оплачувати проїзд електронним квитком, мобільним додатком чи готівкою.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад наголосив, що розраховуватись готівкою можна буде виключно у тих транспортних засобах, де встановлені валідатори.

“Затримка ж із мобільним додатком сталась через особливості погодження його компанією “Google”. Нині він працює, і лучани успішно його завантажують та використовують”, — продовжив він.

Автобуси, у яких не встановили валідатори, не працюватимуть із завтрашнього дня на міських маршрутах.

Також Григорій Недопад зауважив, що завтра працюватимуть мобільні групи, які виявлятимуть автобуси, що виїхали на маршрути без валідаторів і зніматимуть їх із рейсів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: