11:08, 21 Січня 2021

Для працівників бібліотек Нововолинська організували тренінг із написання проектів

20 січня у малому залі міського Палацу культури відбувся тренінг для працівників бібліотек Нововолинської громади із написання грантових проектів. Ініціювала захід заступниця міського голови Юлія Лефтер.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

“Значна частина успіху у проекті залежить від того, наскільки грамотно зроблений розрахунок витрат і на це варто звертати особливу увагу”, – сказала Юлія Лефтер.

Учасники тренінгу переглянули освітній серіал Українського культурного фонду, в якому спеціалісти кваліфіковано говорили про основні кроки при складанні кошторису проекту, на що саме звернути особливу увагу, а також розповіли про найбільш типові помилки при складанні кошторису.

Завідувачка сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та грантів відділу економіки виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вероніка Сєргєєва на прикладі конкретного кошторису ознайомила бібліотекарів із тонкощами формування розрахунків.

По завершенні теоретичного блоку, учасники тренінгу об’єдналися у невеликі групи і спробували в обмежений час впорядкувати наданий їм варіант кошторису. Насамкінець групи презентували свої напрацювання й на їх прикладі колективно розглянули зауваження та внесли доповнення у свої кошториси.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: