09:12, 25 Травня 2022

Для переселених родин з дітьми – Волиньрада передала чергову партію гуманітарної допомоги

Засоби особистої гігієни, постіль, одяг, дитяче харчування та речі першої необхідності сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад централізовано передав авторитетній міжнародній благодійній організації «Карітас-Спес Луцьк» парафії св. Петра і Павла. Гуманітарну допомогу, яку облраді надали закордонні волонтерські та благодійні організації, спрямують для потреб внутрішньо переміщених осіб. 

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Директор парафіяльного осередку «Карітас-Спес Луцьк», отець-канонік Павло Хом’як розповів, що до них за допомогою звертаються сотні людей, які тікаючи від війни, були вимушені покинути рідні домівки в пошуках спокою та безпеки.

«З самого початку війни ми надаємо різні види послуг внутрішньо переміщеним особам, це і психологічна, і матеріальна підтримка. Усі ці речі, які доправили нам сьогодні за ініціативи голови обласної ради, вкрай потребують сьогодні родини переселенців, – зауважив він. – Майже щодня ми обслуговуємо близько двохсот осіб, які отримують харчові набори та засоби особистої гігієни, а сім’ям з дітками буде також роздано дитяче харчування та підгузки».

Голова Волиньради Григорій Недопад висловив вдячність керівнику організації «Карітас-Спес Луцьк» Павлу Хом’яку за благодійництво, а також багаторічну співпрацю обласної ради із польськими колегами.

«Підтримка і допомога наших щирих друзів і сусідів — це внесок Польщі у перемогу над ворогом. Наша нинішня спільна добра справа – ще одне цьому підтвердження. Щодня на Волинь прибувають сотні людей, які в одну мить втратили практично все, і наш обов’язок – подбати про їхні базові потреби та мінімальний комфорт, аби вони не залишалися сам на сам зі своїми проблемами», – підкреслив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: