16:27, 19 Червня 2024

Діти-сироти з Володимирської громади взяли участь у змаганнях ювенальної поліції

Четверо юних спортсменів Володимирської громади, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, узяли участь у Чемпіонаті ФСТ Динамо України з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат, який проходив у Львові на базі спорткомплексу “Динамо” з 11 до 13 червня. 

Про це йдеться на сайті міста Володимира.

Захід проводив Національний олімпійський комітет України та олімпійської команди України спільно з ювенальною поліцією.

У змаганнях взяли участь 16 територіальних організацій товариства та підрозділи ювенальної превенції. Протягом трьох днів юні спортсмени демонстрували свою майстерність та спортивну підготовку, змагаючись за призові місця.

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином: 1-ше місце – “Динамо” Житомир, 2-ге місце – ФСТ “Динамо” Одеса та 3-тє місце – “Динамо” Львів.

Чемпіонат став яскравим підтвердженням високого рівня підготовки юних спортсменів та спортсменок, а також показав важливість підтримки розвитку дитячого спорту в Україні.

Володимирські діти, які брали участь у чемпіонаті разом із старшим інспектором ювенальної превенції відділу превенції Володимирського РВП Євгенією Мацнєвою, також показали гарні результати та сповна насолодились спортивним дійством.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: