09:14, 22 Жовтня 2022

Діти Луцької громади із числа соціально вразливих категорій отримали «тривожні наплічники» від Європейського інвестиційного банку

Сьогодні в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради відбулася доброчинна акція для дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 50 дітей вказаних категорій підліткового віку отримали у подарунок так звані “тривожні наплічники” – рюкзаки, пледи та термокружки з логотипом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). З цією фінансовою установою Луцьк поєднує багатолітня плідна співпраця, тож “тривожні наплічники” стали черговим проявом солідарності європейських партнерів.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“За сприяння департаменту економічної політики Луцької міської ради, за підтримки громадської організації “Асоціація захисту прав малого і середнього бізнесу “Бізнес-Волинь“, а також Європейського інвестиційного банку сьогодні ми маємо можливість знову приділити увагу діткам нашої громади, – зазначила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан. – Тішимося, що завдяки співпраці із соціально-відповідальним бізнесом даруємо школярам такі гарні і потрібні речі. Щиро надіємося, що вже незабаром ці наплічники перестануть бути “тривожними”, а почнуть слугувати для подорожей та гарних емоцій”.

У свою чергу виконувач обов’язків голови правління ГО “Асоціація захисту прав малого і середнього бізнесу “Бізнес-Волинь“ Тетяна Біскуп зазначила, що речі, які отримали сьогодні діти, пройшли довгий шлях із Європи до Луцька. “Цій акції передувала велика робота. Насамперед з боку донорів, які збирають кошти, закуповують і передають ці речі. Багато зусиль докладають партнери нашої організації – ГО “Волинський клуб автомобільний”. Своєю турботою ми хочемо показати вам, що ми з вами, ми вас підтримуємо і хочемо, щоби ця війна якомога швидше закінчилася”, – сказала Тетяна Біскуп.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: