15:30, 28 Січня 2022

Діти Луцька та Любліна вчитимуться вести підприємницьку діяльність

У рамках виконання “Програми підтримки малого і середнього підприємництва” вперше на території України спільно з мерією міста Люблін, Університетом імені Марі Кюрі-Склодовської, Волинським національним університетом та ГО “Ефект дитини” розпочинаємо реалізацію навчально-промоційного проєкту “Підприємливі діти: Луцьк—Люблін”.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міськради.

До участі в заходах з боку міст Луцьк та Люблін залучені учні та вчителі загальноосвітніх шкіл, студенти та викладачі Волинського національного університету імені Лесі Українки та Люблінського університету імені Марії Кюрі-Склодовської, комерційні підприємства обох міст.

Проєкт передбачає проведення комплексних навчально-тренувальних занять, майстер-класів та екскурсійних подорожей, що спрямовані на здобуття учнями та студентами навиків ведення підприємницької діяльності, демонстрацію на реальних прикладах бізнес-візерунку міст Луцька та Любліна, процесу економічного розвитку конкретних підприємств та збільшення їх потенціалу, надання азів підприємницької освіти учасникам.

Проєкт передбачає співпрацю з компаніями та підприємцями міст Луцьк та Люблін з одночасною підтримкою кваліфікованих кадрів з університетів обох міст. Через багатовекторне спрямування під час реалізації проєкту буде підвищуватися рівень економічних знань серед дітей молодшого шкільного віку, креативність та підприємливість молоді, що в кінцевому випадку призведе до зростання підприємництва серед випускників, які виходять на ринок праці після завершення навчання, а також сформує в мешканців міста список пріоритетних підприємств та продуктів їх виробництва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: