20:49, 06 Квітня 2019

Діти та лісівники заохочують пернатих оселитися у волинському лісі

Учні шкільних лісництв Городоцької та Новорудської ЗОШ Маневицького р-ну у перший навчальний день після канікул готувалися до зустрічі пернатих друзів. Хтось прийшов із новесенькими, власноруч виготовленими шпаківнями, як от учні 9-го класу Новорудського шкільного лісництва.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

“Дітям така робота приносить лише задоволення, – розповідає керівник Новорудського учнівського лісництва Людмила Луць. – Їм завжди цікаво спостерігати приліт перших птахів: шпаків, лелек, журавлів та інших”.

“Вже до початку гніздування стараємось полагодити шпаківні, виготовити нові, щоб птахам було зручно”, – розмірковують новорудські школярі. Цьогорічної весни діти виготовили та розвісили разом із лісівниками понад 30 шпаківень.

Старшокласники Городоцької школи провели відкритий урок на тему «Птахи – наші друзі. Допоможімо їм».

Після розповіді, а точніше діалогу між вчителем учнівського лісництва Людмилою Неродик та безпосередньо учнями, прозвучало багато цікавих історій, пов’язаних із птахами.

Діти згадували, як важко було пережити зиму, коли дошкуляв не тільки мороз, а й нестача харчів, адже снігу цьогорічної зими (та й на початку весни) було чимало. Навперебій розповідали про підгодівлю пернатих, про те, чим можна годувати птаство, а що категорично не підходить.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: