15:56, 21 Січня 2019

Діти-сироти з Луцька отримали власне житло. ФОТО. ВІДЕО

Вручення ключів від квартир – справжнє свято для тих, хто отримав свою власну домівку, адже житло є хорошим стартом у доросле життя. Держава турбується про тих, хто потрапив у складні життєві обставини та допомагає дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Сьогодні, 21 січня 2019 року голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко разом з секретарем Луцької міської ради Григорієм Пустовітом вручили ключі від чотирьох однокімнатних квартир, придбаних дітям за кошт держави та надані Луцькою міською радою як соціальне житло.

“Держава хоче допомогти усім, хто цього потребує. Це щастя – власна домівка – повинно бути у кожного. Я сподіваюся, що ці квартири затишні, так як це моя перша вимога до підлеглих. Приємно, що Волинь придбала минулого року для вас, та інших – 29 квартир. Сподіваюся, що в цьому році вдасться придбати більше. Для молодших – будуємо будинок сімейного типу у місті Рожище. Ви маєте гідний старт. Мої двері завжди відчинені, тому не соромтеся та звертайтеся”, – зауважив керівник найвищої виконавчої гілки влади в області під час вручення ключів.

Окрім подарунку від держави – квартири, Олександр Савченко зробив подарунок і від себе, спільно з соціально-відповідальним бізнесом області – фотографкою Анастасією Альошиною, сертифікат на професійну фотозйомку.

“Ми довго думали, що вам подарувати, аби життєвий старт був ще веселішим. І ми домовилися з представником соціально-відповідального бізнесу про такий презент – подарунковий сертифікат на професійну фотосесію з врученням портфоліо. Про це, напевно, мріє кожна дівчина”, – зауважив Олександр Ілліч.

Разом з тим, очільник області дав доручення підлеглим допомогти дівчатам з оформленням документів, а коли обживуться – пообіцяв завітати у гості. А насамкінець, Олександр Савченко з Григорієм Пустовітом зробили спільне фото зі щасливими власницями нових квартир.

Ними стали:

Оксана Кулик – отримала квартиру у місті Луцьку на вулиці Стрілецькій.

Вікторія Мул – отримала квартиру у місті Луцьку на вулиці Шевченка.

Оксана Безименко – отримала квартиру у місті Луцьк на вулиці Шевченка.

Олена Пініна – отримала квартиру у місті Луцьк на вулиці Гулака-Артемовського.

Нагадаємо, минулого року область отримала субвенцію з державного бюджету у сумі 6 мільйонів 906 тисяч гривень. За ці кошти виготовлено проектну документацію на будівництво житла для дитячого будинку сімейного типу у місті Рожище та придбано 16 квартир для 22 дітей-сиріт та осіб з їх числа. Окрім того, відповідно до обласної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки, у 2018 році освоєно 5,5 мільйонів гривень, з них – 2,8 мільйона – кошти обласного бюджету. За ці кошти придбано 13 квартир та будинків для 15 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. А також проведено ремонтні роботи у 10 квартирах та будинках, які належить на праві власності 16 дітям-сиротам.

Таким чином минулого року завдяки фінансуванню з державного, обласного та місцевих бюджетів 37 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа отримали можливість розпочати самостійне життя маючи власні помешкання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: