21:20, 20 Січня 2018

Десятки тисяч захисників природи провели акцію в центрі Берліна

Серед вимог демонстрантів, які демонстрували в центрі Берліна, — заборона гліфосату та реорганізація тваринної галузі у бік більшої гуманності.

Про це пише “Deutsche Welle”. 

У Берліні у суботу, 20 січня, десятки тисяч осіб взяли участь у демонстрації з вимогою кращого захисту тварин та навколишнього середовища у сільському господарстві. Акція під гаслом “Ми вже ситі по горло” відбувалася паралельно з агропромисловою виставкою Grüne Woche, що проходить у німецькій столиці.

За даними організаторів, у демонстрації взяло участь понад 30 тисяч осіб, які пройшли маршем через урядовий квартал. В акції взяли також участь й десятки селян на своїх тракторах.

Демонстранти, зокрема, вимагали від майбутнього німецького уряду заборони використання у сільському господарстві гербіциду гліфосату та запровадження обов’язкового маркування продуктів харчування. Також вони закликають до реорганізації способу ведення тваринництва у ФРН, зробивши умови життя тварин більш гуманними. На думку учасників акції, свині повинні утримуватись у таких умовах, щоб вони мали змогу бачити денне світло, а корови – випасатись на зелених полях.

Акція пройшла під гаслом “Ми вже ситі по горло”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: