09:41, 03 Жовтня 2023

Держдеп закликав Україну і надалі вживати «агресивних заходів» проти корупції

Державний департамент США привітав «агресивні заходи», які вживає Україна в боротьбі проти корупції, та наголосив на необхідності продовжувати ці зусилля.

Про це сказав у понеділок під час прес-брифінгу в Вашингтоні речник Держдепу Метью Міллер, передає власний кореспондент «Укрінформу».

«Ми побачили, що Україна вживає агресивних заходів, і це включає агресивні заходи впродовж останніх кількох тижнів щодо боротьби з корупцією, і ми вітаємо їхні подальші кроки на цьому напрямі», – зауважив представник Держдепу.

Він також зазначив, що часто боротьба з корупцією в Україні часто зображується як щось необхідне для того, аби вона могла заручитися підтримкою західних союзників і зрештою реалізувати своє прагнення стати членом ЄС.

«Тож звісно, це правда», – додав Міллер.

Крім того, представник Держдепу звернув увагу, що члени Конгресу США також висловлюють бажання, щоб Україна продовжувала вживати заходів проти корупції.

Тому, за його словами, важливо, щоб Україна демонструвала результати в цій сфері, а також створювала витривалу економіку, здатну забезпечувати апарат безпеки та стримувати російську агресію. Адже Україна, підкреслив він, «завжди залишатиметься сусідом росії».

У понеділок Держдепартамент США звернувся із закликом до Конгресу вжити «вкрай важливих» кроків для продовження підтримки України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: