16:51, 23 Вересня 2020

Державні виконавці на Волині стягнули понад 33 мільйони до держбюджету

Більше 230 мільйонів гривень повернули до Державного бюджету України працівники органів ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м.Львів).

Про це інформують у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

Одним із пріоритетних напрямків у роботі працівників державної  виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства  юстиції (м.Львів) є стягнення до Державного бюджету України. Відтак,  частина виконавчих документів, що перебувають на виконанні в органах  ДВС, складають документи за позовами про стягнення до органів Пенсійного фонду України, стягнення податкового боргу і штрафів у сфері безпеки дорожнього руху.

В цілому, з початку 2020 року працівники органів ДВС Західного  міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) стягнули до  бюджету  230,9 мільйона гривень по 54 438 виконавчих документах.

Зокрема, у Волинській області стягнули 33,7 мільйона гривень по 17 969 виконавчих
провадженнях.
«Робота з боржниками – це щоденна кропітка праця державних виконавців. За допомогою законодавчих важелів впливу ми досягаємо ефективності у роботі з порушниками платіжної дисципліни, адже сплачені борги дадуть можливість вчасно профінансувати пенсії та виплати громадянам України», – зазначає в.о.начальника Західного міжрегіонального управління
Міністерства юстиції (м.Львів) Богдан Антощук.

Для успішного виконання завдання щодо погашення заборгованості органи ДВС співпрацюють з Управліннями Пенсійного фонду України та з податковими органами. Нагадуємо, що в разі, якщо боржники самостійно не здійснюють сплату заборгованості, державними виконавцями проводяться заходи з примусового виконання рішення, які передбачені чинним законодавством.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: