21:45, 09 Вересня 2020

Депутати Волиньради звернуться до центральної влади на захист державної мови

На сьогоднішньому засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму депутати рекомендували підтримати на сесії проект Олександра Пирожика  Про звернення Волинської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопустимості перегляду мовного законодавства.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

У проекті пропонується виступити з вимогами до центральної влади не допустити перегляду мовного законодавства; припинити нападки на основи української нації та державності; а також зупинити політику малоросійства та нищення Української держави.

Розробник проекту вважає, що підтримати звернення – справа честі для обласної ради.

«Через мовне питання відбувається внутрішня окупація України. Недарма велика Ліна Костенко казала: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову», – аргументує актуальність свого проекту пан Пирожик.

Комісія підтримала ще один проект цього депутата Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України щодо неприпустимості впровадження гендерної ідеології в законодавство України та необхідності захисту традиційних сімейних цінностей і розвитку інституту сім’ї.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: