14:06, 14 Жовтня 2020

Депутати Волиньради звернулися до центральної влади щодо заборони грального бізнесу

Підтримали проект рішення Про звернення до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо заборони функціонування грального бізнесу на території України.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

«Розвиток грального бізнесу призводить до зростання кількості населення з психічно звуженою свідомістю та характеризується низькою самодисципліною та проблемною поведінкою. Надія на удачу звільняє людину від відповідальності за свої дії, від необхідності приймати зрілі та відповідальні рішення. Гравці з великим стажем відчувають психологічний дискомфорт та роздратування, що супроводжується агресивною поведінкою у сім’ї.

Ми твердо переконані, що гральний бізнес є явищем антисуспільним та аморальним, так як гральний бізнес в Україні перетворився на механізм наживання на людській наївності та психологічній залежності. Залежність від гри штовхає людину на злочинний шлях.

Ми, депутати Волинської обласної ради, зважаючи на численні рішення, що стосуються заборони грального бізнесу, які надійшли до Волинської обласної ради, а саме від Тернопільської обласної ради (від 25 вересня 2020 року № 1688), Рівненської обласної ради (від 21 серпня 2020 року № 1783) та Луцької міської ради (від 28 серпня 2020 року № 91/4), звертаємося до Вас з проханням заборонити функціонування грального бізнесу на території України», – йдеться у тексті документу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: