22:16, 06 Серпня 2021

Депутати Володимир-Волинської міськради ухвалили зміни до місцевого бюджету

Одне з найважливіших питань, які розглянули депутати під час дев’ятої чергової сесії,  стосувалось внесення змін до міського бюджету. Така необхідність виникала внаслідок перевиконання дохідної частини загального та спеціального (до бюджету розвитку) фондів бюджету станом на 1 серпня, котра склала 26 мільйонів гривень.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

Перед тим як приступити до обговорення проекту рішення начальник управління бюджету та фінансів Оксана Субицька поінформувала, що на засіданні бюджетної комісії, яке відбулось перед сесією, керівництво управління освіти, молоді та спорту попросило зробити перерозподіл коштів для закупівлі ноутбуків по програмі співфінансування з обласного бюджету.

Як пояснив начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук, на минулій сесії депутати уже виділяли кошти на співфінансування 93-х таких ноутбуків, проте вчора обласне управління освіти запропонувало придбати ще 45 одиниць, оскільки деякі громади не спроможні виділити кошти на їх співфінансування. Ці ноутбуки будуть задіяні для організації дистанційного навчання у випадку карантину, а також для ведення електронних щоденників, журналів та навчального процесу загалом. При вартості ноутбука у 20 тисяч гривень,  міському бюджету це буде коштувати 6 тисяч гривень. Під час голосування депутати підтримали цю зміну до проекту рішення.

Депутат Олег Тимосевич переконував колег не голосувати за виділення понад пів мільйона гривень на капітальний ремонт бульдозера на базі трактора Т-130, оскільки ця техніка фігурує у скандальній кримінальній справі, що пов’язана із неефективним використанням бюджетних коштів. Натомість депутат запропонував скерувати ці кошти на інші цілі – зокрема, на поточний ремонт даху гаражів на території КП «Полігон», а також на фінансування 1, 83 ставки штатної одиниці для оплати літньої практики у дитячій художній школі.

Коментуючи ці пропозиції, Оксана Субицька зазначила, що поточний ремонт гаражів не передбачено програмою, тому профінансувати його поки що немає змоги, а щодо додаткової ставки у художній школі, то на рахунку навчального закладу наразі є залишок, який вони можуть використати на ці цілі. Оксана Мирославівна також внесла пропозицію використати кошти, що були передбачені на ремонт бульдозера, на придбання КТ.

Слово також надали директору КП «Полігон» Володимиру Собіпану , який зазначив, що коли цікавився у правозахисника, котрий займається даною кримінальною справою, чи може підприємство користуватись трактором, отримав відповідь, що на ньому можна працювати і його також можна ремонтувати. Також очільник комунального підприємства висловив думку, що бульдозер, який необхідний для складування сміття, потрібно ремонтувати, адже новий такий коштує більше трьох мільйонів гривень.

Депутат Костянтин Зінкевич у своєму виступі висловив підтримку щодо виділення коштів на фінансування літньої практики у художній школі, утеплення фасаду музичної школи, а також на пошиття костюмів для колективів народних танців та зразкової студії «Лодомир». А трактор російського виробництва не варто ремонтувати навіть з патріотичних міркувань, зазначив депутат.

Під час  голосування за зміни до бюджету депутати ухвалили рішення зняти з проекту фінансування ремонту бульдозера, а також підтримали пропозицію Костянтина Зінкевича виділити кошти на костюми дитячим народним колективам. Щодо художньої школи, міський голова Ігор Пальонка під власні гарантії запевнив, що додаткове фінансування на оплату праці 1,83 ставки виділять під час перерозподілу коштів на наступному засіданні сесії, котра відбудеться у вересні.

Окрім цього, депутати Володимир-Волинської міської ради підтримали пакет змін до місцевого бюджету, затвердивши тим самим фінансування ряду важливих робіт та програм. Зокрема, завдяки перевиконанню місцевого бюджету виділять 4,8 мільйона гривень на придбання апарату комп’ютерної томографії для ТМО, понад мільйон гривень з місцевого бюджету надійде на ремонт хірургічного відділення лікарні, 880 тисяч гривень підуть на відшкодування кредитних відсотків за програмою «Енергодім».

У змінах до бюджету також враховані 300 тисяч гривень на надання одноразової грошової допомоги жителям громади, кошти на виготовлення ПКД на ремонт басейну спорткомплексу, на ремонт доріжок на стадіоні, на укріплення будинку на вулиці Івана Франка, 4, на придбання автомобіля для посипання сумішшю доріг у зимовий період та понад 3,5 мільйона гривень на ремонт ряду бічних вулиць, а саме: Винниченка, Н. Курченко, Гуденка, Антоновича, Галшки Гулевичівни, Прокоповича, Ак. Корольова, Леонтовича та Огієнка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: