19:54, 02 Лютого 2021

Депутати Рожищенської міськради клопочуть про збільшення розміру субсидій

На засіданні Рожищенської міської ради обранці громади підтримали звернення до влади вищого рівня.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

У середу, 27 січня, під час позачергової сесії Рожищенської міської ради депутати проголосували за звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку з підвищенням тарифів.

У зверненні йдеться, що депутати міської ради занепокоєні ситуацiєю щодо чергового пiдвищення цiн на енергоносії. В умовах тривалого карантину, зростання безробіття та рiвня бiдностi громадян, особливо в сiльськiй місцевості, падiння економiки, продовжується тиск на громадян шляхом постiйного пiдвищення тарифiв на житлово-комунальні послуги.

«Громадяни потребують термінового захисту. У попередні роки ефективним механізмом захисту населення від зростання тарифів були субсидії, які компенсували витрати тих, хто не мав змоги сплатити за комунальні послуги. Водночас, саме система субсидій зберігала соціальну справедливість і прозорість бюджетних витрат, спрямовуючи кошти на підтримку тих, хто насправді потребує допомоги», – вважають депутати Рожищенської громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: