16:57, 29 Травня 2024

Депутати підтримали участь Луцька у грантових проєктах захисту біорізноманіття та розвитку STEM-освіти

Сьогодні, 29 травня, під час чергової сесії Луцької міської ради депутати затвердили Програму «Впровадження міжнародного проєкту “Дике життя у великому місті: захист і промоція дикої природи й біорізноманіття в Луцьку та Жешуві” на 2024–2026 роки».

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Проєкт стосується створення природного парку на території зеленої зони вздовж вулиці Набережної в межах від вулиці Ковельської до вулиці Шевченка. Заходи проєкту будуть впроваджувати виконавчий комітет Луцької міської ради (Головний партнер) та муніципалітет міста Жешув, Республіка Польща (Партнер) в межах Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021–2027 та рекомендовані до співфінансування з коштів Європейського Союзу.

Детальніше з проєктом можна ознайомитися за посиланням.

Також депутати затвердили Програму «Впровадження міжнародного проєкту “Розвиваємо STEM-освіту разом: інноваційне навчання в Ліппе та Луцьку” на 2024–2026 роки».

Прийняте рішення передбачає виділення співфінансування для залучення грантових коштів у сумі 213 тисяч євро, які будуть спрямовані на розвиток освітнього середовища громади, зокрема фізики, хімії, біології, робототехніки, інноваційних технологій, фото та відео, шиття й вишивання.

Більше про проєкт читайте за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: