18:23, 24 Вересня 2021

Депутати Луцькради звернуться до центральної влади щодо підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії цьогоріч

Відповідне звернення рекомендували підтримати члени постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Луцькради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Участь у засіданні взяли депутати: Оксана Лєщинська, Ігор Гнетньов, Алла Надточій, Алла Доманська. Доповідачі — керівники структурних підрозділів міської ради та депутати.

Члени постійної комісії розглянули 11 важливих питань. Зокрема, про підготовку закладів загальної середньої та дошкільної освіти до опалювального сезону. Доповідав Віталій Бондар – директор департаменту освіти. За його словами, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.05.21 року про заходи з підготовки до осінньо-зимового періоду, в низці шкіл та дошкільних закладів територіальної громади відбуваються роботи щодо утеплення фасадів, перекриття дахів, заміни вікон й системи водопостачання-каналізації.

У списку фігурують: Княгининівський НВК, гімназія № 4, НВК № 9, школа № 24, заклади дошкільної освіти № 3 і № 6, а також — спортшколи та ДЮСШ. Загалом натепер по громаді утеплили майже сотню закладів дошкільної, професійної та середньої освіти. Заслухану інформацію члени постійної комісії взяли до відома.

Ще депутати вирішили винести на розгляд чергової сесії питання про передачу в оперативне управління та на баланс майна, що належить КП «Забороль», департаменту освіти Луцької міської ради.

Також депутат Алла Доманська зачитала звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році. Йдеться про тих людей, хто отримує менше за 3866,8 гривень. Для забезпечення цих виплат депутат рекомендує взяти частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Члени комісії проголосували за внесення цього питання на розгляд чергової сесії міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: