14:05, 10 Жовтня 2019

Депутати Луцькради звернулися до Президента України щодо недопущення капітуляції

33 депутати Луцької міської ради підтримали звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за так званою «формулою Штайнмаєра».

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Свою позицію вони висловили під час пленарного засідання 64-ї позачергової сесії.

Виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що останнім часом події в нашій країні викликають занепокоєння та застереження, відповідно депутати міської ради не повинні стояти осторонь тих процесів.

“Ми не можемо бути байдужими та не долучитися, щоб голос луцької громади почули під час розгляду тих питань, які вирішують долю нашої держави. Останнім часом усіх непокоїть, так звана, “формула Штайнмаєра”, згідно якої існують загрози того, що події на Сході України почнуть розвиватися неконтрольовано та принесуть шкоду для нашої держави. На погоджувальній раді ми прийняли консолідоване звернення, яке підтримали усі, хто там був присутній”, — сказав Григорій Пустовіт.

Проєкт цього звернення викликав чималий інтерес в сесійній залі. До його обговорення долучилися обранці громади та громадські активісти. Вони почергово донесли свої думки до присутніх та наголосили, що, так звана, “формула Штайнмаєра” викликала в нашій державі суспільний резонанс.

Після внесення технічних правок в документ, депутати підтримали звернення одноголосно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: