18:52, 24 листопада 2021

Депутати Луцькради звернулися до нардепів від Волині щодо внесення змін до Податкового кодексу України

Депутати ухвалили звернення до народних депутатів України від Волині щодо внесення змін до Податкового кодексу України стосовно відтермінування застосування реєстраторів розрахункових операцій для окремих платників податків.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та запровадженням на території України карантину в умовах глобальної економічної кризи, спричиненої низкою факторів, надважливо своєчасно вжити дієвих заходів для зменшення її негативного впливу на стан економіки та її основу – малий і середній бізнес (включаючи мікробізнес). Оголошення карантину вже змусило бізнес-спільноту знизити заробітні плати працівникам, скоротити персонал та частково закрити свої підприємства, не кажучи вже про колосальні збитки. Методи влади щодо посилення фінансової дисципліни в бізнес-середовищі знівельовують спрощену систему оподаткування, ведуть до зростання витрат малого бізнесу, збільшують потік бізнес-еміграції у країни з більш сприятливою податковою системою, що в свою чергу знищить дух підприємництва та віру в стабільність відносин держави та малого бізнесу.

Саме тому ми, депутати Луцької міської ради, як представники інтересів громадян Луцької міської територіальної громади, зокрема суб’єктів малого підприємництва, враховуючи звернення до Луцької міської ради Волинської обласної організації приватних роботодавців торгівлі і комерційної сфери щодо проблемних питань підприємництва, які склались внаслідок пандемії і економічної кризи, просимо внести відповідні зміни до Податкового кодексу України щодо відтермінування застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій для платників єдиного податку другої-четвертої груп (фізичних осіб-підприємців), замінивши у відповідних пунктах цифри і слова «1 січня 2022 року» на цифри і слова «1 січня 2023 року», а також внести відповідні зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо зазначеного питання.

Переконані – це саме той час, коли необхідно мобілізуватися, зібрати всі сили та допомогти бізнесу. Успішний досвід інших країн показує, що держава може і повинна підтримувати своїх громадян та бізнес-спільноту», – йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: