20:19, 31 Березня 2023

Депутати Луцькради звернулися до начальника ОВА та служби автомобільних доріг щодо термінового ремонту автошляхів на території громади

Відповідне звернення підтримали під час чергової 43-ї сесії міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«У зв’язку із численними зверненнями мешканців та гостей Луцької міської територіальної громади щодо незадовільного стану дорожнього покриття доріг, які проходять через населені пункти: с. Жидичин, с. Кульчин, с. Клепачів, с. Прилуцьке, с. Сапогове, с. Буків, с. Озденіж, с. Охотин, с. Богушівка, с. Заболотці та селище Рокині (С 030803, С 030824, С 031302, С 031325, О 030534, С 030502), просимо в терміновому порядку провести аварійно-відновлювальні роботи, а в подальшому передбачити кошти на їх капітальні ремонти.

Незадовільний стан дорожнього полотна, а також відсутність тротуарів в межах населених пунктів псує імідж Луцької міської територіальної громади та наражає на небезпеку водіїв транспортних засобів, сприяє частому травматизму пішоходів та спричиняє підвищення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Варто зазначити, що велика кількість мешканців вищевказаних сіл дістаються до навчальних закладів та робочих місць громадським транспортом. Так, на цей час, в зв’язку з відсутністю асфальтобетонного покриття, не здійснюються перевезення пасажирів с. Буків та с. Іванчиці. А з інших сіл багато негативних звернень щодо критичного стану дорожнього покриття як від мешканців, так і від водіїв маршрутних транспортних засобів (останні здійснюють з’їзд з встановленого маршруту для проведення аварійного ремонту).

Також просимо Вас звернути особливу увагу на технічні засоби організації дорожнього руху, а саме заміну та встановлення дорожніх знаків зі світловідбивною каймою, встановлення засобів заспокоєння дорожнього руху (дорожніх пагорбів) та підвищених пішохідних переходів біля закладів освіти та дозвілля, а на зупинках громадського транспорту – обмежувальних стовпців та турнікетно-пішохідного огородження.

Термінове проведення аварійно-відновлювальних робіт створить умови для безпечного та комфортного дорожнього руху, сприятиме економічному та екологічно збалансованому розвитку дорожнього господарства, покращить роботу пожежно-рятувальної техніки та екстрених служб, підвищить рівень безпеки учасників дорожнього руху, зменшить кількість дорожньо-транспортних пригод, знизить рівень травматизму, забезпечить розвиток інженерно-транспортної інфраструктури на території Луцької міської територіальної громади, покращить її технічні показники та поліпшить інвестиційну привабливість громади в цілому.

З метою обговорення, консультацій та вирішень вищевикладених проблем пропонуємо створити робочу групу з представників служби місцевих автомобільних доріг, управління патрульної поліції, департаменту житлово-комунального господарства, відділу транспорту, старост старостинських округів та депутатів Луцької міської ради (за згодою). Робоча група визначить пріоритетний та першочерговий план робіт з усунення недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі населених пунктів Луцької міської територіальної громади», – йдеться у зверненні Луцької міської ради до голови Волинської обласної військової адміністрації, директора ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» щодо ремонту доріг на території Луцької міської територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: