15:13, 15 Травня 2020

Депутати Луцькради звернулися до Кабміну щодо відновлення руху транспорту та роботи дитсадків

Звернення до Кабінету Міністрів України щодо відновлення руху громадського транспорту для здійснення перевезень громадян у звичайному режимі руху та роботи закладів дошкільної освіти з обов’язковим дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог ухвалили обранці міської громади.

Про це йшлося під час засідання дистанційної позачергової 79-ї сесії Луцької міськради 15 травня.

На тому, що зараз на часі питання розблокування роботи громадського транспорту та роботи закладів дошкільної освіти на рівні Кабміну, наголосив депутат Ігор Поліщук. Так, нагальним є питання довезення до робочих місць працівників тих закладів та установ, які вже розпочали роботу у зв’язку з послабленням карантину.

«Суб’єкти господарювання запевняють, що готові взяти на себе повну відповідальність за дотримання всіх правил безпеки, вимог карантину та організацію необхідних протиепідемічних заходів.

У зв’язку з потребою у забезпеченні безперервної освіти для дітей дошкільного віку, з метою зняття соціальної напруги серед громадськості міста, (відновлено роботу окремих підприємств та організацій, де працюють батьки вихованців) є необхідність у відновленні функціонування закладів дошкільної освіти.

Відповідно до Санітарного регламенту у закладах дошкільної освіти існує групова ізоляція, що відповідає вимогам карантину. Кожна вікова група має окреме приміщення. Для дітей віком із 2-ох до 3-ох років є окремі входи із вулиці.

Прихід дітей у ЗДО можна передбачити у різний період часу: із 7.30 до 9.00 згідно із затвердженим режимом дня.

У ЗДО створені необхідні умови, проведені та проводяться ремонтні роботи, є наявні та здійснюватиметься закупівля необхідних продуктів харчування, наявні антисептичні та дезінфекційні засоби для проведення заходів щодо запобігання поширення захворювань.

У ЗДО працює медичний персонал, який проводить щоденний огляд дітей дошкільного віку та здійснює контроль стану здоров’я дітей і працівників закладу.

Постійно проводилася тематична організаційна та роз’яснювальна робота із колективами і батьками.

Враховуючи вищевикладене просимо розглянути питання щодо відновлення руху громадського транспорту для здійснення перевезень громадян у звичайному режимі руху та роботи закладів дошкільної освіти з обов’язковим дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог»,  – йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: