13:05, 14 Вересня 2022

Депутати Луцькради ознайомилися з роботою ДП «Евода Трейд» та Муніципального сервісного центру

Під час дня депутата на ДП “ЕВОДА ТРЕЙД” та в його структурному підрозділі – Муніципальному сервісному центрі (МСЦ) – побували секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, депутати Андрій Лучик, Віталій Бондар, Андрій Разумовський, Михайло Наход, Алла Надточій, Микола Дуда, Дмитро Грачов.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Дочірнє підприємство ДП “ЕВОДА ТРЕЙД”, засновником якого є КП “Луцькводоканал”, було створене у 2019 році. За три роки роботи, не отримуючи бюджетного фінансування, валовий дохід підприємства склав 564 млн грн, до державного і місцевого бюджетів сплатили 7,7 млн грн податків, чистий прибуток становить 3,2 млн грн. Як повідомила присутнім директор ДП “ЕВОДА ТРЕЙД” Наталія Пасічник, підприємство працює в трьох напрямках — постачає електроенергію юридичним особам (здебільшого державним та комунальним підприємствам), постачає природний газ підприємствам та населенню. Третій напрям роботи ДП “ЕВОДА ТРЕЙД” — Муніципальний сервісний центр. В ньому споживачі можуть укласти договори на водопостачання та водовідведення, на опалення, постачання гарячої води або на вивіз сміття. Можна також подати показники лічильників, з’ясувати всі питання, що виникають з приводу нарахувань.

“Людям, це зручно, – зазначила Наталя Пасічник. – Щоправда до війни відвідувачів було більше. Наразі їх кількість трішки зменшилося. Бувають дні, коли в центр приходять до 100 чоловік”.

За словами директора МСЦ Дениса Бутоліна, центр проводить обрахунки в сучасній білінговій системі. Важливим питання, яке вирішили фахівці МСЦ, було створення єдиної бази даних, що зводить інформацію про нарахування і забезпечує можливість як електронної оплати за послуги, так і для оплати в касах чи терміналах. Крім того, центр надає послугу з об’єднання даних в Єдиний паперовий рахунок, відповідно до вимог Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.

У ході зустрічі депутати ознайомилися із особливостями роботи ДП “ЕВОДА ТРЕЙД” та Муніципального сервісного центру в умовах воєнного стану, специфікою ціноутворення на енергоносії, перевагами обслуговування клієнтів в МСЦ порівняно із банківською системою. Присутні мали можливість поставити запитання, які їх цікавили, та отримати на них відповіді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: