21:46, 03 Лютого 2021

Депутати Ковельської міськради знайомилися з роботою Ковельської лікарні

Учора відбувся день депутата. Свою першу виїзну зустріч обранці громади провели у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Міський голова Ігор Чайка привітав таку ініціативу та подякував керівництву лікарні за допомогу в організації заходу.

Роботу розпочали із засідання в актовому залі, де генеральний директор Валентин Вітер розповів про роботу об’єднання, джерела фінансування, використання бюджетного призначення на 2021 рік, плани на найближче майбутнє.

Торік у ЦРЛ пролікували понад 15 тисяч людей, провели 5400 операцій, з них – 240 кардіохірургічних.

У 2020 році відкрили єдине на Волині відділення дитячого гемодіалізу. Встановили кисневий генератор, що дозволяє забезпечити киснем понад сотню хворих, які потребують такої терапії.

Цікавились депутати використанням благодійних коштів, які надходять від пацієнтів. Валентин Вітер зауважив, що це справа добровільна. Внесок, який сплачує пацієнт (ця сума лише частково покриває собівартість наданої послуги), використовується виключно на витрати для його власного лікування та обстеження. Адже коштів, які виділяються державою, не вистачає для надання необхідної медичної допомоги, проведення операцій, перебування та обслуговування стаціонарних хворих, харчування тощо.

Крім того, окремо закуповують медикаменти, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів для надання невідкладної медичної допомоги. Аби забезпечити пацієнтів потрібними ліками, МТМО купує їх за кошти благодійного фонду.

Йшлося й про те, що учасники АТО м. Ковеля мають можливість проходити низку медичних обстежень безплатно. На це виділяються гроші з міського бюджету.

Депутати оглянули лікарню з дотриманням санітарних вимог. Зокрема, приймальне відділення, де триває реконструкція, побували у нових операційних, познайомились з роботою кисневої станції.

Серед проблем, які потребують вирішення – необхідність проведення ремонтів у відділенні неврології та приміщенні, у якому донедавна розміщувалась екстрена медична допомога.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: