10:58, 27 Червня 2018

Депутати Луцькради просять посилити активність, щоб звільнити Сенцова та інших політв’язнів

Депутати Луцькради звертаються до Президента України та Міністра закордонних справ щодо звільнення Сенцова та інших політв’язнів. 

Про це йшлося сьогодні, 27 червня, під час засідання 43-ї чергової сесії міськради.

У зверненні йдеться, що український режисер Олег Сенцов свідомо помирає з кожним днем.

«Помирає, щоб привернути увагу Світу до українських політв’язнів, які так само, як і він, незаконно утримуються в тюрмах Росії. З 14-го травня Олег Сенцов голодує з єдиною вимогою – звільнення всіх утримуваних українських політв’язнів, кількість яких становить близько 70 чоловік. Серед них митці, журналісти, правозахисники, студенти, кримські татари. Щодня стан його здоров’я погіршується і надія на те, що він залишиться живим зникає. Вдома на нього чекають дружина і двоє дітей», – зазначають у зверненні.

Депутати Луцької міської ради приєднуються до акції з вимогою звільнити Олега Сенцова #FreeSentsov, та просять посилити активність у всіх можливих напрямках та на всіх рівнях для звільнення Олега Сенцова та інших громадян України, засуджених в Росії за сфабрикованими кримінальними справами з порушенням усіх норм міжнародного права, зокрема:

забезпечувати постійний доступ до поточної інформації про українських політв’язнів на офіційних ресурсах органів влади, посольств та представництв України;

поширювати інформацію про українських політв’язнів на всіх офіційних зустрічах представників української влади з офіційними делегаціями інших країн;

ініціювати звернення у Міжнародний суд з прав людини та Європейський суд з прав людини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: