10:08, 14 листопада 2019

Депутатам відповіли, чи створять на Волині ще один госпітальний округ

У Волинській ОДА розглянули колективний запит депутатів обласної ради щодо створення госпітального округу на базі Камінь-Каширської центральної районної лікарні.

Повідомляють на сайті Волиньради.

Так, в ОДА зазначили, що в області затвердили три округи: Луцький, Ковельський та Нововолинський. Камінь-Каширська центральна районна лікарня відноситься до Ковельського.

“Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року №932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 631-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Волинської області» в області затверджено три госпітальних округи: Луцький, Ковельський та Нововолинський.

КНП «Камінь-Каширська центральна районна лікарня» Камінь-Каширської районної ради відноситься до Ковельського госпітального округу і визначена як багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування першого рівня.

Перелік та якість послуг, які надаються в закладі, залежать від рамкових вимог до лікарні і не пов’язані зі статусом лікарні, як центру госпітального округу”, – йдеться у відповіді ОДА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: