19:31, 28 Травня 2019

Депутат облради просить провести перевірку російських вагонів, які були помічені на Волині

Депутат Волиньської облради Вячеслав Рубльов просить провести перевірку та з’ясувати кому належать вагони із вугіллям та цистерни з газом з російським маркуванням, які були помічені на території Волині в квітні цього року.

Про це йдеться на сайті Волинської облради.

У своєму запиті депутат вимагає інформації, як вони потрапили на територію України та хто відповідатиме за торгівлю на крові.

“В Україні з 2013 року триває війна із Росією. На фронті щодня ведуться бойові дії і гинуть захисники нашої держави. В той же час, в квітні 2019 року на Волині очевидці зафіксували переміщення вагонів, навантажених вугіллям із маркуванням «РЖД» (Російскіє желєзниє дорогі). Також в квітні цього року на Волині помітили більше 60 цистерн газу з маркуванням російської компанії «Сібур Холдинг». Скидається на те, що поки прості українці воюють із російськими найманцями, певні можновладці, які декларують припинення торгівельних відносин з країною-агресором, продовжують заробляти гроші”, — йдеться в запиті, підтриманому більшістю депутатів.

Депутатський запит спрямували начальнику Управління Служби безпеки України Ю. В. Фелонюку для розгляду і вирішення по суті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: