22:15, 25 Травня 2022

Департамент освіти Луцькради припинив постачання молокопродуктів, що не відповідають вимогам закупівлі, у навчальні заклади

У судовому порядку вирішують питання щодо не проведення оплати за надану молочну продукцію, яка не відповідає умовам договору, у заклади освіти громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

За результатом проведеного тендеру на закупівлю молочних продуктів (молоко, масло, сметана, кефір) у заклади освіти Луцької міської територіальної громади, переможцем визнали приватне підприємство “Любодар” (директор Ковальчук В.В.). З ним уклали договори від 26.01.2022 № 05/01/22 на поставку масла вершкового не нижче 72,5 % жирності ТМ “Здоровий світ”, від 09.02.2022 № 06/02/22 на постачання молока та від 09.02.2022 № 07.02.2022 – на поставку кефіру і сметани.

У своїй тендерній пропозиції ПП “Любодар” надало підтверджувальні документи (сертифікати, протоколи якості, декларацію виробника) щодо постачання молочної продукції виробництва ТОВ “Деражнянський молочний завод”, а також поінформувало, що поставку здійснюватимуть спеціалізованим транспортом виробника.

Однак, 7 лютого цього року ПП “Любодар”, без повідомлення, доставив у навчальні заклади громади масло ТОВ “Андрушівський маслосирзавод”. А лише 11 лютого, тобто через чотири дні, надійшли листи до департаменту освіти про зміну виробника без підтверджувальних документів щодо якості молочної продукції та умов доставки.

А 14 лютого у заклади дошкільної освіти поставили молочну продукцію виробництва ТОВ “Радивилівмолоко” (молоко, сметана, кефір) і ТОВ “Андрушівський маслосирзавод” (масло). І знову зміни виробника не погоджували з департаментом освіти Луцької міської ради.

Останній, реагуючи на цю ситуацію, направив численні листи-претензії. Проводили й переговори з директором ПП “Любодар” Віктором Ковальчуком щодо неприпустимості таких дій, про недопущення поставки товару іншого виробника та наголошували, що оплату за поставлену продукцію не проведуть. Натомість, вищезазначене підприємство звернулося до суду про стягнення коштів з департаменту освіти за поставлений товар, який не відповідав вимогам.

У свою чергу, за зверненням департаменту освіти, Луцька окружна прокуратура подала позов до суду щодо стягнення коштів за численні порушення ПП “Любодар” умов договорів та припинення їх дії.

Також у судовому порядку вирішується питання щодо не проведення оплати за надану молочну продукцію у заклади освіти громади, яка не відповідає умовам договору.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: