15:08, 25 Березня 2023

Департамент культури Луцької міськради та Український культурний фонд обговорили шляхи співпраці

У департаменті культури Луцької міської ради відбулася зустріч з виконавчим директором Українського культурного фонду Владиславом Берковським та заступником виконавчого директора з проектної роботи цього фонду Дмитром Решетченком.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час зустрічі директор департаменту культури Тетяна Гнатів розповіла про роботу департаменту, поділилася досвідом проектної діяльності, зокрема, і у співпраці з УКФ та громадським сектором.

Владислав Берковський презентував нові можливості та пріоритетні завдання Фонду, висловив зацікавленість у співпраці на локальному рівні, більш активному включенні сталого сектору до процесу здобуття грантів та участі Луцька у грантовому сезоні 2023 року.

Обговорили учасники зустрічі особливості реалізації проектів в умовах воєнного стану, питання щодо ефективності і результативності проектів, поділилися роздумами щодо удосконалення процедури експертного оцінювання та відбору проектних заявок.

На завершення зустрічі Тетяна Гнатів подякувала гостям за візит до Луцька та висловила сподівання на подальшу ефективну співпрацю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: