13:04, 25 Жовтня 2022

День студента та розвиток молодіжної політики: у Володимирі засідала Молодіжна рада

21 жовтня відбулося засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті Володимирської міської ради. На засіданні розглядались питання про виключення окремих членів Молодіжної ради згідно з їхніми заявами, про заміну представників від студентських навчальних рад, учнівського парламенту, інститутів громадянського суспільства та комунальних закладів. Також обговорили роботу Молодіжної ради в частині проведення заходів в умовах воєнного стану.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

У засіданні Молодіжної ради узяла участь головний спеціаліст відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань Олена Диньковська, яка повідомила про підготовку проекту «Програми розвитку молодіжної політики та спорту у Володимир-Волинській міській територіальній громаді на 2023-2027 роки», а також оголосила початок приймання пропозицій від членів ради до цієї програми. Після підготовки проекту Програми, її представлять для обговорення на засіданні Молодіжної ради.

Також члени Молодіжної ради обговорили  формат проведення заходів з нагоди Дня студента у Володимирі. Після закінчення засідання  усі охочі могли взяти участь у грі-тренінгу “Світ громад”, що проводиться в межах проекту, який реалізовується ГО «Молодіжна Платформа» за підтримки фонду Ганнса Зайделя в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: