12:45, 27 Липня 2020

День міста у фото: як володимир-волинці фіксували святкові моменти

День народження Володимира-Волинського – подія саме для тих, хто любить фотографувати або ж позувати. Традиційно у місті можна було віднайти безліч локацій для вдалого кадру.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Фотографії – це тепер просто необхідність будь-якого святкування. Вони краще розповідають про яскраві, позитивні та веселі моменти і події. Один із варіантів зробити святкові фото цікавішими та яскравішими – організувати спеціальну фотозону. Саме  у такий спосіб в княжому місті створили гарний настрій і залучили всіх до свята.

Фотозони на вулицях, центральній площі і парку було встановлено школами міста, бібліотеками та Володимир-Волинським ЦПО. Володимирчани фотографувалися і біля культурно-мистецького центру, де відбувся благодійний марафон від спілки фотографів Володимира-Волинського задля порятунку однорічної Анастасії Карплюк, що має рідкісне захворювання.

Куди б ми не подалися  – хочеться зробити гарну світлину на фоні чогось красивого. Прогулянка із друзями стає веселішою, коли вдається натрапити на оригінальну скульптуру. На День міста учасники свята не проходили байдуже повз одягнених пам’ятників князям Данилу Галицькому, Володимиру Великому та Тарасу Шевченку. Містяни відкрили для себе нові “фішки” для фотосесій, на тлі яких раніше знімків ще ніхто не робив. До речі, за остаточними підрахунками майстринь, на стильні шати князям і Кобзарю пішло 24 метри тканини.

Історія Дня міста у фото має ще одну цікаву сторінку — вуличні фотографії. Виявляється, щоб потрапити в газету, достатньо просто вийти в центр Володимира-Волинського у день його народження. Фотомайстри зі Львова за кілька секунд створювали газети з миттєвою фотографією та програмою заходів до свята. У багатьох володимирчан залишились на згадку фото в кращих традиціях стилю ретро.

Для поповнення музейної збірки оригінальними фотознімками, які висвітлюють життя міста, історію й сьогодення архітектурних пам’яток, мальовничі куточки та людські емоції до Дня міста організували конкурс  серед фотографів самого різного калібру.

Біля культурно-мистецького центру презентували фотосушку – універсальну, невимушену виставку робіт, формат якої об’єднує аматорів і професіоналів. На натягнутих білизняних мотузках були розвішані фотографії, які привертали увагу містян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: