20:20, 15 Грудня 2021

Делегація з Луцька взяла участь у ярмарку екологічної продукції «Екогала – 2021»

11-12 грудня у м. Жешув (Республіка Польща), яке є партнером Луцька, делегація від нашого міста у складі начальника відділу промоції міста Богдана Каліша, головного спеціаліста відділу розвитку туризму Ольги Карабан та менеджера Центру туристичної інформації та послуг Владислави Касянчук на запрошення адміністрації міста Жешув взяла участь у Міжнародному ярмарку екологічної продукції «Екогала – 2021».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Учасники з Польщі, Угорщини, Румунії, Греції та України презентували на ярмарку власні органічні виробництва продуктів харчування, побутової хімії та натуральної косметики. Відвідувачі та учасники заходу мали можливість продегустувати страви локальної кухні та придбати продукцію, ознайомитися із найновішими тенденціями галузі, обмінятися досвідом, налагодити нові контакти та просто гарно провести час.

Місто Луцьк на ярмарку представляв КП “Центр туристичної інформації та послуг”: відвідувачам розповідали про туристичні принади Луцька, презентували їм промоційну та сувенірну продукцію польською мовою, запрошували відвідати наше місто. Телеканал “Жешув 24” взяв інтерв’ю в учасників делегації та розмістив репортаж про участь Луцька у ярмарку у вечірньому ефірі.

Під час виставки відбулися зустрічі з мером Жешува, маршалком Підкарпатського воєводства та працівниками мерії.

Приємною була й зустріч з власником торгової марки «Іван Хліб» (виробництво авторського хліба з органічного борошна) Іваном Пасічником. Як зазначив пан Іван: “У 2017 році на запрошення міської ради я презентував Луцьк на Екогалі. Тоді ж і познайомився зі своїми польськими партнерами, яким дуже сподобався наш хліб. Тепер я маю бізнес у Польщі — відкрив свою пекарню у Ясонці біля Жешува і цього разу вже є повноцінним учасником ярмарку з польського боку — представляю продукцію пекарні кресової”.

Відвідувачі виставки високо оцінили спільний продукт і йшли від пекарів із запашним корисним хлібом.

Тож можемо із впевненістю твердити, що ділові знайомства і контакти, зроблені на Екогалі дають реальні результати та сприяють розвитку і розширенню ринків збуту для її учасників.

На цьогорічному ярмарку у Жешуві Луцьк підтвердив, що є містом, яке підтримує виробництво екологічно-чистої продукції та сприяє налагодженню контактів між її виробниками з різних країн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: