12:53, 13 Березня 2020

Декілька сіл на Волині можуть стати відрізаними від цивілізації через занедбану дорогу

Перевізник може припинити пасажирські сполучення кількох сіл Любомльського району з районним та обласним центрами через вкрай поганий стан автошляху.

Про це йшлося під час пленарного засідання 29 сесії Волинської обласної ради 12 березня.

Із запитом до голови ОДА та голови облради звернувся депутат Юрій Гупало. Він повідомив, що до нього звернувся депутат Рівненської ОТГ з проханням посприяти у вирішенні питання капітального ремонту дороги Забужжя-Вербівка-Гороховище-Рогові Смоляри та Столинські Смоляри-Рогові Смоляри. Питання щодо капітального ремонту автошляху неодноразово озвучували під час сесій місцевих рад та Любомльської районної ради. На жаль, коштів на ремонт дороги так і не виділили. Депутат звернув увагу на те, що стан покриття на вказаних ділянках дороги є вкрай критичним, не підлягає ямковому ремонту, а потребує капітального відновлення. Через відсутність ремонту на зазначеному автошляху припинити здійснення пасажирських перевезень має намір власник пасажирських маршрутів Вербівка-Луцьк та Любомль-Забужжя. Жителі Забузького та Столинсько-Смолярського старостинських округів глибоко стурбовані таким станом речей, оскільки існує реальна загроза бути відрізаними від суспільства та цивілізації, що є неприпустимим.

Отже, депутат просив посприяти виділенню коштів з обласного бюджету з залученням співфінансування з державного дорожнього фонду для ремонту цієї автодороги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: