11:54, 12 Грудня 2019

Декан факультету філології та журналістики СНУ йде з посади

17 грудня закінчується контракт декану факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки Юрія Громика. Незабаром оголосять конкурс на заміщення вакантної посади, проте нинішній декан не братиме у ньому участі.

Про це декан повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук».

Він зазначає, що чотирнадцять років тому чотирнадцять років тому, у жовтні 2005 року, став деканом факультету філології та журналістики. Юрій Громик каже, що поряд з ним завжди були мудрі та талановиті люди і він дякує за їхню підтримку.

«Вірю, що колектив обере достойну й мудру людину. Я ж не буду брати участі у цих виборах (це моє свідоме й остаточне рішення), але в усьому готовий допомагати і підтримувати.
Щиро дякую вам, мої шановні колеги, за співпрацю, підтримку й допомогу! Пам’ятаймо: незалежно від посад ми мусимо щонайперше дбати про імідж університету, зокрема й факультету філології та журналістики. Над цим і попрацюємо!» – пише Юрій Громик.

«Дорогі наші студенти, прехороші мої друзі і натхненники! Мені спокійно за майбутнє нашого рідного факультету, бо тут є ВИ…» – додає він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: