11:37, 29 листопада 2022

Дефіцит електроенергії в Україні становить 30 %

За станом на 11:00 29 листопада виробники електроенергії забезпечують 70 % споживання електроенергії в Україні. Дефіцит потужності наразі складає 30 %.

Про це «Укренерго» повідомляє у «Телеграм».

Зростання дефіциту потужності викликане аварійним відключенням блоків на декількох електростанціях, які відбулися у понеділок зранку, а також подальшим зростанням споживанням через погіршення погодних умов.

«Наголошуємо, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок семи хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі країни.

Звертаємо увагу, що «Укренерго» доводить до операторів систем розподілу (обленерго) ліміти споживання по кожній області, перевищувати які не можна. Графіки відключень складають та безпосередньо застосовують обленерго. При цьому обмеження мають застосовуватися рівномірно між споживачами.

Нагадуємо, що ощадливе використання електроенергії дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, які ускладнюються з кожною наступною ракетною атакою»,  – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: