15:30, 04 Вересня 2019

Де волинянам придбати набір садових інструментів*

Садівництво – непроста сфера діяльності. Вона потребує від людини поєднувати фізичні функції з розумовими. Тобто, садівник повинен володіти агротехнічними вміннями і навичками, уміло користуватися біологічними і хімічними  способами боротьби зі шкідниками саду. Крім цього, мати наочно-образне мислення, адже потрібно постійно порівнювати явища, які відбуваються у природі, узагальнювати накопичені знання  для того, щоб знаходити правильні дієві шляхи вирішення проблем, пов’язаних з ростом і розвитком рослин.

Для повноцінного догляду за ними необхідно мати повний набір робочих інструментів. Їх можна вигідно купити в будь-якому інтернет-магазині, зокрема “PlantsClub”. На базі садового центра «Клуб рослин» відкриті консультативні центри у Львові, Києві. Для творчих цілеспрямованих клієнтів реалізується  сертифікована продукція із Німеччини, Японії, Швейцарії, Фінляндії, Іспанії, Італії.

Мабуть, найуніверсальнішим знаряддям для садівника є садова лопата https://plants-club.ua/ru/lopaty.

Декілька слів із історії виникнення

Це ручне знаряддя праці виникло дуже давно. Ще первісні люди заточували дерев’яні палки і намагалися ними скопувати землю. З часом до такого пристрою почали прилаштовувати кістки тварин, камінь, вирізати плоску робочу основу із суцільного куска деревини. Дерев’яні лопати проіснували до початку 20 століття. Модернізація пристрою розпочалася з появою нових матеріалів і технологій у будівництві.

Типи сучасних лопат

Сучасний ручний пристрій для скопування ґрунту, переміщення  будматеріалу, прибирання снігу візуально має вигляд інструмента, який складається з дерев’яного держака і металевого леза різної форми і розміру. Стандартна форма: полотно, держак, тулейка. Виконує різні види робіт. Її використовують представники багатьох  професій: будівельники, археологи, пожежники, двірники,  військові. Виробляються лопати з дерева,  пластику, металу і титану.

Відповідно до функціонального призначення існує розподіл  на три великі категорії, а саме:

– штикова для проведення землекопних робіт;

– совкова прибирання зерна, піску, гравію;

– снігоприбиральна.

Всі види таких лопат, зазвичай, використовуються у сільському господарстві і садівництві. Але професійним інструментом для садівника все ж вважається садова лопата.

Все про садову лопату

Пристрій  для саду та городу — це зручний, багатофункціональний інструмент. Виготовляють  із нержавіючої сталі листового типу з антикорозійними властивостями. Можна використовувати для перекопування землі, створення ям для посадки, підготовки і розкидання добрив. Виробляють такі  садові моделі:

– перекопна з клиноподібною формою;

– викопочна − з прямокутним полотном і заокругленим лезом;

– універсальна − з широким закругленим або гострим клиноподібним лезом.

Є  багато моделей, які виконують специфічну  роботу, наприклад лопата для пересадки і викопування дерев і чагарників; для прочищення канав і стоків у саду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: