18:50, 17 Серпня 2018

Де у Луцьку ремонтують дороги та пішохідні доріжки. ФОТО

У Луцьку не припиняються ремонтні роботи дорожнього покриття і благоустрій пішохідних зон. На плановий огляд ходу робіт вирушили сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк.

Про це пишуть на сайті Луцькради. 

Відтак, проінспектували нове асфальтне покриття проїзджої частини на вулиці Петра Маха. Попередня дорога була пошкодженою, проте сьогодні ця ділянка може похвалитися надійним асфальтом, зокрема і при виїзді на вулицю Захарова.

Завершили роботи з ремонту тротуарного покриття на проспекті Відродження, в районі мосту через річку Сапалаївка. Тепер на прохання мешканців тут викладено бруківку, зробили акуратну пішохідну доріжку. Загальна вартість робіт – 188, 244 тисячі гривень.

У стадії завершення також благоустрій пішохідної зони, що знаходиться навколо навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей».

Влаштували пішохідну зону також біля дошкільного навчального закладу № 3 на проспекті Молоді.

На вулиці Гущанській проводяться роботи з влаштування щебеневого покриття з напівпросочуваннням бітумною емульсією. Варто відзначити, що ця вулиця є найдовшою у приватному секторі міста Луцька, а її довжина сягає близько трьох кілометрів.

«Мешканці вулиці десятками років писали звернення, аби провели її ремонт. Сьогодні ж бачимо, що замісь того болота, що тут було, нормальне тверде покриття. Люди зможуть ним користуватись у будь-яку пору року. Особливу увагу також приділяємо і тротуарам, і пішохідним доріжкам, особливо, якщо вони у районі шкіл чи садочків, вкладаємо бруківку. Працюємо активно, адже усі ці роботи – це обличчя міста, і воно змінюється сьогодні у кращу сторону», — зазначив Ігор Поліщук.

«Дуже задоволені роботою «Луцькавтодору», адже вони показали високу якість такого типу робіт. По місту робиться безліч таких доріг, і там, де колись був ґрунт – тепер чудова дорога із напівпросочуванням», — додав Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: