22:16, 16 Червня 2022

Данілов заявив, що Президент доручив перевірити готовність до вторгнення з білорусі у чотирьох областях

Зеленський зібрав засідання РНБО через можливу загрозу нового вторгнення з боку білорусі.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, пише «Українська правда».

У середу президент Володимир Зеленський зібрав засідання ставки головнокомандувача щодо можливої загрози нового вторгнення з боку білорусі, на якому доручив провести перевірку готовності у чотирьох областях.

“Що стосується напрямку з білорусі. Я хочу повідомити, що, крім РНБО, є ставка верховного головнокомандувача… Вчора президент зібрав ставку, і проговорювалося саме це питання – питання білорусі.

Давали оцінку всі наші органи, які до цього дотичні – що там відбувається, в якому стані знаходиться сьогодні військо білорусі, скільки там військових рф, які плани. Все це перебуває на контролі нашого президента, і ставка вчора саме з цього приводу працювала доволі довго. І я вважаю, що доволі ефективно.

В результаті є доручення – зараз буде відбуватися перевірка в чотирьох областях стану підготовки у разі, якщо будуть відбуватися повторні такі виклики для нашої країни”, – зазначив Данілов.

Він не уточнив, у яких саме областях проведуть перевірку. З білоруссю межують п’ять областей України: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.

Збройні сили білорусі вкотре продовжили свої навчання – щонайменше до 25 червня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: