22:45, 18 Квітня 2022

Данілов заявив, що на Великдень росія може вдатися до провокацій на своїй або українській території

На Великдень російська федерація може вдатись до провокацій на тільки в Україні, а й на території власної держави.

Таку думку в ефірі телемарафону висловив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, передає «Укрінформ».

“Йдеться про провокації стосовно безпосередньо релігійних споруд. Це може бути не тільки на території нашої країни, а й і на території російської федерації. Наша розвідка відпрацьовує всі сигнали. І вона дає нам інформацію, з якої ми бачимо, що вони можуть підірвати будь-який храм у москві, в ростові і звинуватити в цьому нас”, – сказав він.

Данілов запевнив, що українські військовослужбовці продовжать завдавати шкоди агресору там, де це можливо, але в будь-якому разі це не стосуватиметься храмів.

“Завдавати шкоду ворогу ми будемо в будь-якій точці світу, якщо це наш ворог. Те, що стосується храмів, особливо на Великодні свята, ми точно цим займатися не будемо. Чи будуть це робити окупанти? Будуть і будуть обов’язково, тому що це їхня сутність”, – підсумував він.

Станом на 18 квітня, основні зусилля противника зосереджені на встановленні повного контролю над територією Донецької і Луганської областей та утриманні раніше захопленої території. Фіксуються ознаки початку наступальної операції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: