17:26, 18 Червня 2021

Центр реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» у Луцьку отримав спеціальний автомобіль

Спеціальний автомобіль для потреб центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок», що у Луцьку, передав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко сьогодні, 18 червня.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Варто зазначити, що про проблему відсутності транспорту у центрі голова ОДА Юрій Погуляйко дізнався в грудні минулого року, коли завітав у заклад з робочою поїздкою. Тоді керівниця центру Людмила Казмірук ознайомила очільника області із роботою закладу та розповіла про проблемні питання, у вирішення яких необхідне сприяння. Зокрема, повідомила про необхідність транспорту для установи, у якому проходять реабілітацію багато діток на візочках.

Так, автомобіль вдалося знайти завдяки співпраці із благодійною організацією «Шведський центр допомоги». Як розповів директор благодійної організації Сергій Порохнавець, автомобіль спеціально збудований на заводі «Ford», обладнаний подушками, що дозволяють йому підніматись та упускатись для зручного заїзду на візочках.

«Наша організація називається «Шведський центр допомоги». Це шведсько-український фонд, ми працюємо вже більше 20-ти років. Цей вже не перший наш проект, тож як почули про потребу, то звичайно наші меценати погодилися привезти такий автомобіль Ми раді співпрацювати із місцевою владою, раді бачити, що допомога йде за призначенням», – сказав Сергій Порохновець.

Своєю чергою, директор центру реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Людмила Казмірук подякувала за таку допомогу.

«Вражена, що вдалося так швидко вирішили нашу проблему, тому ми безмежно вдячні за цей автомобіль. Це нам дуже полегшить нашу роботу і створить комфорт для наших вихованців», – зазначила Людмила Казмірук.

Довідково: Центр комплексної реабілітації «Пролісок» – державна реабілітаційна установа, робота якої спрямована на створення умов для всебічного розвитку дітей з інвалідністю. Комплекс заходів здійснюється відповідно до потреб дитини – соціальна, медична, психологічно-педагогічна реабілітація, тож допомогою тут надають діткам і з ДЦП, і з синдромом Дауна, і аутистам. Щоденно мають можливість отримати реабілітаційні послуги до 100 дітей з інвалідністю (від 0 до 18 років).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: